Президентът на федерацията ни по художествена гимнастика - Илиана Раева, остана изключително доволна от представянето на ансамбъла ни (девойки) на европейското първенство във Варна.
"Повече от отличен старт на Европейското първенство във Варна! Три сребърни медала за ансамбъл девойки! Вицеевропейска титла в многобоя и два сребърни медала на финалите!
Браво, момичета! Напълнихте ми душата! Смели, силни, класни, ярки и отличаващи се със своите прекрасни композиции!
Браво, Вяра Ваташка, Цветелина Найденова! Отличен тандем! Вложихте толкова труд, сърце и сили, че нямаше как да не постигнете този голям успех!
Поздравления за директорът на националните отбори Деспа Каталиева! Поздравления за съдията ни Даниела Велчева! Поздравления за целия екип, доктор, хореографи, масажисти…
Сговорна дружина, планина повдига!", написа Раева във Фейсбук.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?