Интер и Шахтьор не се победиха в Киев

Интер Шахтьор
22:04, 28.09.2021
Чете се за: 01:27 мин.

Двубоят между Шахтьор и Интер завърши при резултат 0:0 в мач от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Двубоят на Олимпийския стадион в Киев бе оспорван, но головете в срещата липсваха.

Сблъсъкът бе проследен на живо от новия световен шампион по бокс в тежка категория Олександър Усик.

През първото полувреме Николо Барела пропусна най-чистото положение за “нерадзурите”, след като негов удар срещна дясната греда.

След почивката десният защитник Додо пропусна най-добрата ситуация за домакините. Негов изстрел бе блокиран от противников защитник.

В 87-ата минута удари на Хоакин Кореа и Стефан де Врай бяха спасени след страхотни намеси на Андрий Пятов.

Интер записа трето поредно нулево реми срещу Шахтьор. Двата тима записаха първи точки в надпреварата. Интер заема третата позиция в групата, Шахтьор е последен. В Група D са още отборите на Швриф Тераспол и Реал Мадрид, които играят по-късно тази вечер.