Изабелла Шиникова записа втора победа на демонстративния турнир по тенис на червени кортове в Белград, организиран от Академията на Янко Типсаревич.
Националка за "Фед Къп" победи Нефиса Берберович (Босна и Херцеговина) с 1:6, 6:4, 6:3 след малко повече от два часа игра в третия кръг в трета група на надпреварата.
В последната си среща от първата фаза на турнира софиянката ще се изправи срещу сръбкинята Наталия Костич в петък.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг