Левски тренира в пълен състав и в отлично настроение преди мача с Айнтрахт Франкфурт

левски тренира пълен състав отлично настроение мача айнтрахт франкфурт
19:54, 23.08.2023
Чете се за: 01:57 мин.

Отборът на Левски тренира в пълен състав и в отлично настроение преди първия мач от плейофите на футболния турнир Лига на конференциите срещу германския Айнтрахт Франкфурт. Последното занимание на "сините" бе открито за медии и фенове в първите 15 минути.

Жереми Петрис започна отново заниманието със съотборниците си, след като направи първа тренировка в понеделник. Той все още изпитва леко неразположение от разтежението в сухожилие, което получи срещу Локомотив Пловдив, но ще играе в четвъртък. В това увери лично старши треньорът Николай Костов на пресконференцията преди мача.

Николай Михайлов, който пък лекуваше вирусно заболяване и не попадна в групата за мача срещу израелския Апоел Беер Шева миналия четвъртък, също тренира наравно с останалите от понеделник.

Левски посреща Айнтрахт Франкфурт в четвъртък от 20:00 часа на стадион "Васил Левски", като билетите за двубоя са напълно разпродадени. Ако отстранят германския клуб в два мача на разменено гостуване, "сините" ще играят в груповата фаза на турнира.

Айнтрахт Франкфурт даде пресконференцията си на германска земя, след което отборът отпътува за България. Съперникът на "сините" няма да се възползва от правото си на тренировка на националния стадион "Васил Левски".

Кога пускат движението след пропадането на част от столичния булевард "Владимир Вазов"?
ОЛАФ: България да върне 38 млн. евро европейско финансиране за жп проект