Божествените литургии в "Св. Александър Невски" ще се излъчват на живо на страницата на Св. Синод във Фейсбук.
"Във връзка с епидемиологичната обстановка в страната и въведеното извънредно положение, от утре 15 март, 2-ра Неделя на Великия пост - Св. Григорий Палама, Божествените литургии в Патриаршеската катедрала "Св. Александър Невски" ще бъдат излъчвани на живо от 09:30 ч. на официалната страница на Св. Синод във Фейсбук - https://bit.ly/33i5xYT " се казва в съобщение на Светия Синод.
Освен от Патриаршеската катедрала, пряко излъчване ще има от 08:00 ч. по Пловдивската православна телевизия и от 09:00 ч. по БНТ 2.
Новината в официалния сайт на БПЦ-БП ще намерите тук: https://www.bg-patriarshia.bg/news.php?id=316336
Омбудсманът: Помощта за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит
София търси спасение от недостига на шофьори чрез обучение и привличане на чужденци
Олег Невзоров се появи на среща със собственици на имоти в незаконния град край Варна
3-годишно дете почина в лекарски кабинет в пловдивския квартал "Столипиново"
Гренландия отбелязва националния си празник в епицентъра на геополитически битки