Манчестър Юнайтед се справи лесно с Форест и се върна на 3-о място във Висшата лига

21:01, 16.04.2023
Чете се за: 01:57 мин.
манчестър юнайтед справи лесно форест върна висшата лига

Манчестър Юнайтед се върна на третото място в английската Висша лига, след като в среща от 31-ия кръг надигра с 2:0 като гост борещия се за оцеляване Нотингам Форест.

С успеха "червените дяволи" се възползваха от загубите на своите преки конкуренти и отново се настаниха в топ 3 с актив от 59 точки, на три пред състава на Нюкасъл.

Загубата пък остави Форест в зоната на изпадащите на 18-а позиция с 27 точки, като футболистите на Стив Купър са без победа в първенството вече в десет последователни срещи.

Тази вечер на своя "Сити Граунд" пък те бяха надиграни тотално от Манчестър Юнайтед, който въпреки проблемите с контузени играчи създаде редица ситуации пред вратата на своя съперник и единствено намесите на Кейлор Навас даваха някакви надежди на домакините, че могат и да измъкнат нещо от мача.

Дори костариканецът обаче нямаше какво да стори в 32-ата минута, когато Навас първоначално отрази изстрел на футболист на гостите, но при добавката на празна врата Антъни нямаше как да сбърка за 1:0.

В 76-ата минута пък бразилецът се превърна в ролята на асистент, подавайки на Диого Далот, който оформи крайното 2:0 с първото попадение изобщо в кариерата му във Висшата лига.

Военноморските сили реагираха на сигнал за мина в р. Камчия, предметът се оказа туба
Може ли изкуственият интелект да замени счетоводителите и как се справя с грешната информация?