Помощник-треньорът на Лудогорец отличи футболистите при успеха в Стара Загора.
Помощник-треньорът на Лудогорец Микаел Старе говори пред медиите след победата над Берое в Стара Загора.
Разградчани се наложиха над "заралии" с 4:0 в последния шампионатен мач за годината.
"Не излязохме на 100% , допуснахме грешки и можеха да ни отбележат гол. В средата на полувремето си върнахме контрола и решихме мача с два гола. Категорична победа за нас, с оглед на 90-те минути. Трябва да започваме мачовете ни по-силно, но като цяло се представихме изключително и сме доволни. Домакините са добър отбор и могат да играят футбол", заяви той.
За шампионите предстои почивка, преди началото на подготовката за пролетния дял от сезона.
"Мисля, че играчите се раздават, дават всичко от себе си, работихме много и в тактическо отношение. Представят се добре и на тренировки, сега предстои почивка за глътка въздух и след това започваме подготовка. Трансферният прозорец винаги е много важен, но ние от треньорския щаб сме по-фокусирани върху подготовката, Хьогмо ще се насочи към трансферите", каза Микаел Старе.
В Израел посочват испанеца Алберт Риера за основен кандидат за поста старши треньор на Лудогорец
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение