Шествие на жени-мотористи се проведе днес в Пловдив под мотото „Заедно срещу рака на гърдата“.
Кампанията се проведе за трета поредна година и призова дамите да не пропускат профилактичните си прегледи, защото ранното откриване на болестта може да спаси животи.
Само през днешния ден 30 жени бяха прегледани безплатно в мобилна линейка от специалист, а други можеха да се консултират с водещите лекари.
Благотворителен базар събираше средства за закупуването на мобилен мамограф.
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект
Рекорден брой български плажове са с отличие "Син флаг" - какви са критериите?
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела