Общинският съвет на Пловдив гласува разпределението на 37 милиона лева, отпуснати от държавата за стадионите на "Ботев" и "Локомотив".
25 милиона от тях са за довършването на стадион "Христо Ботев", а 12 са предвидени за спортното съоръжение на железничарите, където ще се изградят две или три нови трибуни. От ръководствата на "Ботев" и "Локомотив" зависи кога ще стартират поръчките за предстоящите ремонти на стадионите. В проектите трябва да се предвидят новите изисквания на международната футболна федерация за стадионите.
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Левент Мемиш е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
Столичната община няма да допусне строежа на 215-метровия небостъргач на бул. "Черни връх"
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи