21:02, 05.10.2018
Чете се за: 00:29 мин.
Тенис
осака возняцки полуфинал пекин

Шампионката през 2010 година и поставена под номер 2 в схемата Каролине Возняцки (Дания) се класира за полуфиналите на силния турнир по тенис в китайската столица Пекин с награден фонд 8,29 милиона долара.

Датчанката победи Катерина Синякова (Чехия) с 6:2, 6:2 за 68 минути.

В спор за място на финала Возняцки ще играе срещу участващата с "уайлд кард" представителка на домакините Ван Цян , което спечели срещу Арина Сабаленка (Беларус) със 7:5, 7:5 за 1:46 часа.

Шампионката от Откритото първенство на САЩ Наоми Осака (Япония) също достигна до полуфиналите.

Поставената под номер 8 в схемата Осака победи трудно представителката на домакините Шуай Чжан с 3:6, 6:4, 7:5 за 2:33 часа.

В третия сет японката преодоля пасив от 1:4, взе шест от последните седем гейма и стигна до крайния успех.

На полуфиналите Наоми Осака ще играе срещу Анастасия Севастова (Латвия), която елиминира Доминика Цибулкова (Словакия) с 6:3, 7:6(5) за 1:41 час.

20:07, 30.09.2022
Музети сложи край на серията на Щруф и достигна финалното каре на Sofia Open 2022
18:15, 30.09.2022
Чете се за: 02:25 мин.
България ще участва за първи път в квалификация за Световно първенство по Падел
17:24, 30.09.2022
Чете се за: 02:02 мин.
Марк-Андреа Хюслер спаси два мачбола и стана първият полуфиналист на Sofia Open 2022
16:56, 30.09.2022
Чете се за: 02:15 мин.
Германците Оскар Оте и Фабиан Фалерт са първите финалисти при двойките на Sofia open
14:38, 30.09.2022
Световният номер 2 Каспер Рууд отпадна на четвъртфиналите в Сеул
12:35, 30.09.2022
Новак Джокович започна с убедителна победа в Тел Авив
08:24, 30.09.2022
Чете се за: 02:12 мин.
Александър Вукич с обрат над Фернандо Вердаско и място на четвъртфиналите на Sofia Open 2022
08:16, 30.09.2022
Чете се за: 02:37 мин.
Яник Синер: За мен винаги е много хубаво да играя на Sofia open
08:10, 30.09.2022
Чете се за: 05:42 мин.