Решението е било продиктувано от големия брой заболели баскетболисти в тима, воден от Георги Младенов
Двубоят от 20-ия кръг в Националната баскетболна лига (НБЛ) между отборите на Миньор 2015 и Ямбол бе отложен заради заболели състезатели в редиците на перничани.
По програма срещата трябваше да се изиграе тази неделя (4 февруари) от 13:00 часа в зала „Борис Гюдеров“ в Перник, но от БФ Баскетбол информираха, че мачът се измества за сряда (7 февруари) от 18:00 часа.
В същия ден ще се изиграе и още един отложен мач, но от 18-ия кръг, между тимовете на Спартак Плевен и ЦСКА, които ще се изправят един срещу друг от 19:00 часа в зала "Балканстрой".
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Баскетболните националки до 20 г. надиграха тима на Гърция в контрола преди европейското в Самоков
Орлин Атанасов: Бъдещето на българския баскетбол не зависи само от формата на НБЛ
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста