Двубоят между Удинезе и Салернитана, който открива 19-ия кръг в Серия А, бе отложен.
Причината е, че в тима на новака са регистрирани положителни тестове за коронавирус, а местните здравни власти в гр. Салерно са забранили на отбора да пътува за гостуването на Удинезе. Това стана ясно от публикация на клубния сайт.
Здравните власти са наложили забрана на отбора да практикува тренировъчна дейност, а съставът на Фабрицио Кастори е бил карантиниран.
Последният мач на "морските кончета" бе домакинската загуба от шампиона Интер с 0:5.
Салернитана заема последната позиция в класирането с актив от 8 точки, докато Удинезе е 14-и с 20 пункта.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите