Петима футболисти на завърналия се в Първа лига Локомотив София са преподписали с клуба, съобщиха от пресслужбата на „железничарите“.
Александър Александров, Марио Петков, Красимир Милошев, Валентин Николов и Владимир Семерджиев са подновили своите договори с клуба за по още две години, което значи, че контрактите им са до 2023 година.
Преди дни от столичния клуб информираха, че са се разделили с Божидар Митрев, Георги Бабалиев, Томислав Павлов и Деян Иванов.
Отборът на Локомотив Сф спечели промоция и през следващия сезон ще играе в Първа лига.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите