"Ако Борисов не беше толкова виновен за сваляне на двете работещи и успешни правителства на ПП-ДБ, щях да го съжалявам. В момента Пеевски го изнудва за министри, а ИТН прави ужасяващи предложения, които съчетават глупост и безгранична наглост". Това написа във Фейсбук съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков.
"За нас Борисов показа, че нито може да си държи на думата, нито има някакви принципи, на които да се облегне при нужда. Реалният въпрос е не каква е цената на ИТН, (това скоро ще разберем), а ние като българи, колко още можем да платим за “удоволствието” Пеевски и Борисов да са на политическата сцена. Двама човека спират прогреса на цял народ. Това е ужасно скъпо!", написа още Петков.
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си