По-строги мерки за ограничаване на заразата с COVID-19 влязоха в сила от полунощ.
Това се случва седмица след обявяването на извънредно положение. Във всички областни центрове в страната се въвеждат ограничения.

Във всички областни центрове в страната се въвеждат ограничения.
Посещенията на паркове и градинки вече са забранени. На входовете на градовете има контролно - пропускателни пунктове и полицията ще пропуска през тях пътуващи само по неотложни причини.

Въвеждат се и ограничения за пазаруването от магазини и аптеки. Между 8:30 и 10:30 ч в магазини и аптеки нямат право да пазаруват хора под 60 години.

Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"