17 положителни проби за COVID-19 тази вечер, други 5 бяха обявени сутринта - така пациентите с коронавирус у нас нараснаха на 127.
Добрата новина е, че вече има и трима излекувани. За първия съобщи началникът на Националния оперативен щаб Венцислав Мутафчийски - това е пациентка,настанена във ВМА.
За другите два случая каза главният държавен здравен инспектор доктор Ангел Кунчев в предаването "Панорама" - става въпрос за заразените в Плевен пациенти, които са дали отрицателни проби.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"