Днес на 11.03.2020г. жителите на село Герман, община Панчарево излязоха на мирен протест на Околовръстен път (разклона на село Герман). Присъстващите хора на протеста бяха около 100 души. Протестът е за изграждането на канализация в селото, тъй като такава липсва, а жителите не са малко. Редно би било в 21-ви век да бъде изградена канализация на селото.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста