Реал стартира с нулево равенство

09:54, 21.09.2020
Чете се за: 00:28 мин.
реал стартира нулево равенство

"Кралете" започнаха защитата на титлата си в испанското футболно първенство с равенство 0:0 на терена на Реал Сосиедад.

Футболистите на Зинедин Зидан имаха преимущество през по-голямата част от двубоя като владееха повече топката, но трудно създаваха опасности пред вратата на домакините.

Отборът от "Ла Аноета" разчиташе основно на контраатаки, но за 90 минути отправи само един изстрел към вратата на мадричани.

Голмайсторът на миналогодишните шампиони, Карим Бензема, имаше най-добрите ситуации в мача, но така и не успя да намери верния път към гола.

Мачът ще се запомни и със завръщането в испанския футобл на Давид Силва. Нисичкият полузащитник прекара последните десет сезона в тима на Манчестър Сити преди през тази кампания да се завърне в родината си, за да облече екипа на Реал Сосиедад.