Приключи ремонтът на две сгради на Столичната регионална здравна инспекция, намиращи се на ул. „Враня“ №20 и ул. „Цар Симеон“ №169А.

Сградите са енергийно обновени, като е осигурена и достъпна среда за хора с увреждания. В рамките на ремонта е положена вътрешна топлоизолация, а в централната сграда на ул. „Враня“ №20 е изградена и фотоволтаична система за производство на електроенергия за собствени нужди.

Снимки: СРЗИ
Енергийното обновяване има за цел да подобри условията за работа и обслужване на гражданите, както и да намали разходите за електроенергия и отопление.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души