Република Корея - Гана 2:3

република корея гана
17:46, 28.11.2022
Чете се за: 00:45 мин.

Отборите на Република Корея и Гана сътвориха прекрасен двубой помежду си от група H на Мондиал 2022, завършвайки при резултат 3:2 за африканците.

Гана поведе с 2:0 на почивката, но Република Корея изравни до 2:2, но селекцията на Ото Адо отбеляза трети гол и се поздрави с трите точки.

Вижте репортаж от мача Република Корея - Гана!

Астън Вила се спаси в дузпите и продължава към полуфиналите на Лигата на конференциите
22:35, 18.04.2024
Чете се за: 03:52 мин.
Фиорентина се измъчи срещу Пилзен, но продължава напред
22:30, 18.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Ига Швьонтек в сблъсък с Ема Радукану за място на полуфиналите на турнира по тенис в Щутгарт
21:56, 18.04.2024
Валентина Георгиева с 15-ти резултат в квалификациите на греда на Световната купа по спортна гимнастика в Доха
20:49, 18.04.2024
Стефанос Циципас отстрани представител на домакините и се класира за четвъртфиналите на турнира в Барселона
20:45, 18.04.2024
Чете се за: 01:35 мин.