Националният отбор по борба при жените отпътува от Окаяма, където състезателките бяха на лагер, и още днес ще влязат в Олимпийското село, информират от федерацията.
Схватките в този спорт са от 1 до 8 август. При жените България ще бъде представена от Тайбе Юсеин, Мими Христова, Евелина Николова и Миглена Селишка.
"Трудно ще бъде, но сме доказани характери в трудните моменти", заяви Петър Касабов, селекционер на женския ни национален отбор още преди заминаването за Япония.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"