Софийски градски съд призовава гражданите да не идват в Съдебната палата, дела няма да се гледат, справки на място няма да се извършват и документи на ръка няма да се приемат.
Мерките за неотклонение ще се гледат чрез Скайп, без да бъдат водени задържаните.
В сградата ще се допускат само страни по спешните дела, посочени от ВСС.
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета