Ивайло Марков и Исак Соле се присъединиха към "белите"
Славия подписа с двама нови футболисти,съобщиха от клуба.
В последните дни от зимния трансферен прозорец “белите” се подсилиха с Ивайло Марков и Исак Соле.

Договорите и на двамата са за две години и половина.
Марков, който е юноша на Славия, ще подсили лявата зона на защитата, докато Соле се подвизава като дефанзивен и офанзивен полузащитник. Халфът има участия за националния отбор на Централноафриканската република.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)