По повод 146 години от Освобождението на България пред Докторски паметник в столицата беше почетена паметта на загиналите медици, дали живота си за свободата на страната ни.

Панихидата отслужи белоградчишкият митрополит Поликарп. Поклонението беше организирано от Българския червен кръст.


Цветя поднесе и вицепрезидентът Илияна Йотова.

Снимки: БТА
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра