Стабилно е състоянието на двамата работници, които бяха настанени в болницата в Казанлък, след взрива в склад на "Арсенал" в Мъглиж. Те са под постоянно лекарско наблюдение и предстои в следващите дни да бъдат изписани.
Шестима работници бяха ранени вчера при експлозия с капсул детонари в оръжейницата. Целият склад е разрушен до основи. Нанесени са и значителни материални щети по другите сгради. Основната версията, по която работи следствието е, че взривът е причинен умишлено. Два месеца е срокът за разследване. А работниците са пуснати в принудителен отпуск до понеделник.
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Левент Мемиш е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
Столичната община няма да допусне строежа на 215-метровия небостъргач на бул. "Черни връх"
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи