Виктория Томова влезе като „щастлива губеща" в основната схема на турнира на червени кортове от сериите WТА 250 в сръбската столица Белград с награден фонд 235238 долара.
Българката замени първата поставена Анастасия Павлюченкова. В първия кръг Вики ще играе срещу 16-годишната Лола Радивоевич (Сърбия), която участва с уайлд кард. До момента сръбкинята има само пет професионални мача в кариерата си.
В квалификациите Томова победи със 7:6(8), 6:0 Пемра Йозген от Турция, но след това отстъпи със 7:5, 2:6, 2:6 на световната №193 Ана Конюх (Хърватия).
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и реална финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи