Сръбският тенисист Виктор Троицки е положителен за коронавирус, съобщава Sports Journal.
Той е третият тенисист, след Григор Димитров и Борна Чорич, които играха в хуманитарния турнир на Новак Джокович Адрия Тур, след което се заразиха с коронавируса.
Троицки се оттегли от турнира на Янко Типсаревич вчера, като обясни, че е контузен. Очевидно обаче основната причина за безпокойството е да не застрашава другите играчи и да не разпространява допълнително вируса.
Освен Виктор, бременната му съпруга Александра също е заразена, докато дъщеря им е с отрицателен резултат от теста.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите