Вандали изпочупиха нова автобусна спирка на градския транспорт в район "Връбница" - за това сигнализираха потребители в социалните мрежи. Защо ставаме свидетели на пореден случай на необоснована агресия, какви са загубите за общината и как може да бъдат предотвратени подобни прояви?

"Тези вандалски актове се случват в цяла София и в цялата страна и те се дължат на неканализирана енергия на млади мъже, които не намират друг начин да изразят себе си. Не може да има на всяка спирка полицаи, трябва да се работи върху етиката и канализиране на тази енергия на младите хора. Невъзможно е да се осигурят достатъчно камери за всички спирки", коментира инж. Николай Вежаров зам.-кмет на район "Връбница".
"Гневен и възмутен съм от това, което се случва. Това е една от чисто новите спирки, която е поставена преди 2 месеца. Само за миналата година ЦГМ е отделил 60 000 лева за ремонт на такива съоръжения", обясни Пламен Църноречки, ЦГМ.
Вижте прякото включване на Борислава Алексова
Ще спират движението по "Дунав мост" на кратки интервали между 11.00 и 14.00 ч.
За втори път днес: Отново затвориха пътя за Велинград заради свлякла се скална маса (СНИМКИ)
Очаква се служебният кабиент да приеме удължаването на удължителния закон за бюджета
Американски сенатори от двете основни партии внесоха резолюция в подкрепа на Украйна