Заместник-директорът на Областната дирекция на полицията в Пазарджик - комисар Светослав Телбизов, е починал вследствие на заразяване с коронавирус, съобщиха от РЗИ.
43-годишният мъж е починал в столичната болница "Пирогов" преди три дни.
От Дирекцията съобщиха, че мъжът е починал след кратко боледуване. Той е имал редица придружаващи заболявания - артериална хипертония, застойна сърдечна недостатъчност и подагра.
През август м.г. комисарят бе назначен за временно изпълняващ длъжността зам.-директор, като бе и началник на сектор "Противодействие на криминалната престъпност".
Последната му публична изява беше преди малко повече от месец в Белово.
Хоби и бягство от стреса: Ентусиасти в Пловдив отглеждат зеленчуци в градски условия
Продължава гасенето на пожара край Рилския манастир, дрон е използвал над 1 тон вода за потушаването му
Нови европейски правила регламентират как ще се събират дигитални доказателства
Продължава гасенето на пожара край Рилския манастир, дрон е използвал над 1 тон вода за потушаването му
Издирват 23-ма изчезнали при потъването на ферибот край Северен Кипър
Кибертормозът над деца в нова фаза: Изкуствен интелект генерира обикновена снимка в порнографско изображение