И след отпуската на премиера - няма промяна под прозорците на Дондуков 1. За 76-ти ден протестиращите срещу правителството на Пламен Орешарски се събраха на площад "Независимост" с искане за оставка.
И след отпуската на премиера - няма промяна под прозорците на Дондуков 1. За 76-ти ден протестиращите срещу правителството на Пламен Орешарски се събраха на площад "Независимост" с искане за оставка.
Множеството тръгна по традиционния си маршрут от Министерския съвет към парламента, предвождано от група младежи. Много от протестиращите настояха шествието да премине по улица "Московска" в знак на солидарност към сменения шеф на държавния архив.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите