16-годишен младеж е тормозил системно родителите си, съобщиха от ОД на МВР в Разград. Те са подали сигнал в неправителствена организация в града, която работи с жертви на домашно насилие.
Оттам за случая са уведомили и местното Районно управление.
През последния месец момчето е нанесло побой над родителите си, тормозил ги е и психически.
Тъй като е непълнолетен с него в момента работят специалисти и психолози от Консултативния център по проблемите на домашното насилие в Разград.
Образувано е досъдебно производство за причиняване на телесна повреда в условията на домашно насилие. Случаят е предаден на Районната прокуратура в Разград.
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара