Млад мъж на 23 години е пострадал при сбиване в Студентски град. Около 6 часа тази сутрин, младият мъж е бил приет в Спешното отделение на УМБАЛ "Св. Анна" - София АД. Пострадалият е със счупена долна челюст и разкъсно-контузни рани. От лечебното заведение съобщават, че няма пряка опасност за живота му. Причината за сбиването се изяснява. По случая работи и полицията
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"