300 възпитаници на карловското основно училище "Св. Св. Кирил и Методий" от 1-ви до 7-и клас облякоха тениски в бяло, зелено и червено и изписаха с телата си мотото на училището "Традиция, развитие и бъдеще". След това децата се подредиха, така че да изпишат цифрата 50, годишнината от създаването на учебното заведение.
Накрая всички се хванаха на право хоро. Идеята е на един от преподавателите по хореография и цели да предаде на идните поколения стремежа към запазване и предаване на българските традиции. Кулминацията на честванията ще бъде на 11-и май догодина, когата е празникът на братята Кирил и Методий.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите