Пореден инцидент на пешеходна пътека в София. Осем-годишно момиче беше пометено на булевард "Г. М. Димитров". То се отскубнало от ръката на дядо си и тръгнало да пресича. Един от автомобилите е спрял, но втори е блъснал детето, разказаха свидетели.
Пореден инцидент на пешеходна пътека в София. Осем-годишно момиче беше пометено на булевард "Г. М. Димитров". То се отскубнало от ръката на дядо си и тръгнало да пресича. Един от автомобилите е спрял, но втори е блъснал детето, разказаха свидетели. Момиченцето сега е в "Пирогов", където се борят за живота му. То е в кома, на апаратно дишане, със счупен крак и фрактура на черепа. В момента полицията разпитва шофьора. Резултатите от пробата му за алкохол са отрицателни, съобщиха за "По света и у нас" от МВР.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)