Тази сутрин в Пирогов почина възрастният мъж, нахапан от кучета в столичния квартал Редута, съобщиха от здравното заведение.
Тази сутрин в Пирогов почина възрастният мъж, нахапан от кучета в столичния квартал Редута, съобщиха от здравното заведение.
88-годишният мъж беше приет в Пирогов с множество рани по ръцете и краката. Той е имал съпътстващи заболявания, които утежнили състоянието му.
Това е втория смъртен случай от последните месеци след нахапване от кучета в София. В края на март глутница бездомни кучета в "Малинова долина" нахапа до смърт 87-годишния професор Ботьо Тачков.
Преди вота: Мобилно приложение в помощ на СИК-овете при попълването на изборните протоколи
Надежда Нейнски пред външните министри: България подкрепя всички усилия за отваряне на Ормузкия проток
В битка с купения вот: Премиерът обяви рекорден брой разследвания и конфискувани над половин милион евро
Срещу повишаването на цените: Президентът се среща с министрите на туризма и земеделието
На 4 април изтича срокът за подаване на заявления за гласуване на друго място
Генерират хеш кода на машините за изборите на 19 април
Министърът на отбраната на САЩ поиска оставката на началника на сухопътните сили