От утре - 30 януари 2020 г. до 5 февруари, автобуси до Витоша ще осигуряват всекидневен достъп до планината, съобщи Столична община.
Промяната в разписанията на автобус №63 до "Златните мостове" и автобус №66 до "Морени" е във връзка със засиления интерес заради ваканцията на учениците от София и е одобрена от комисията по транспорт на Столична община, съобщи заместник-кметът на София по направление "Транспорт и градска мобилност" Кристиан Кръстев.
"Център за градска мобилност" и "Столичен автотранспорт" имат задача да организират безпроблемния превоз на пътници, като при нужда ще бъдат пускани и допълнителни автобуси.
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Отличие за българската наука: INSAIT получи награда от Европейския съвет за научни изследвания
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката