Председателят на ПП ГЕРБ Бойко Борисов подписа предложеното от Корнелия Нинова писмо за публично огласяване на имената на политиците, получавали нерегламентирано пари от КТБ, съобщиха от партийния пресцентър.
Това стана веднага след завръщането на министър-председателя Борисов от заседанието на Европейския съвет в Брюксел.
Бойко Борисов изрази готовността си да подпише въпросното писмо още по време на заседанието на КСНС на 17.10.2017 г. Писмото с подписа на председателя на ГЕРБ вече е изпратено обратно в централата на БСП на улица „Позитано“ 20.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра