Без обяснение и в нарушение на свободната зона на плажа между Несебър и Равда - от вчера концесионерът започва да поставя чадъри и шезлонги, за които събира такса.
Съгласно закона платената зона трябва да е 50 процента от плажа и равностойна като разположение спрямо водата, казва нашия зрител и доказва това със схемите на плажа и снимките, от които е видно завземането на свободната територия. Стопанин на плажа, според него, е дружеството "Академика", а концесионер - млад мъж, който от вчера влиза в спор с туристите. Грубото отношение и притискането да си платиш за чадър и шезлонг, е горчив финал на почивката ни на това прекрасно място на родното черноморие, пише още нашият зрител.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите