Още две седмици остават до новата учебна година. Ваканцията продължава. Малка ваканция се задава и за възрастните - 4 почивни дни от събота до празника на Съединението - 6 - ти септември. 5 септември ще се отработва в събота - 10 септември. Какво ще е времето през дългата почивка- в репортажа на Зоя Велинова.
Утре времето ще е предимно облачно , но все пак на много места слънцето ще успее да се покаже. Още от днес хората са се настроили за хубаво време през почивните дни.
Очакваме времето да е слънчево и приятно за разходка. Най-вероятно ще прекараме почивката планината.
И синоптиците обещават най-вече слънце. Е, есента ще напомня за себе си ,като сутрешните температури ще са с 2°-3° градуса по-ниски в сравнение с предишните дни, но затова пък дневните ще са над 25 градуса.
Анастасия Кирилова - синоптик
Времето през първите 3 почивни дни ще бъде подходящо както за туризъм, така и за плаж. На места в низините ще бъде дори и горещо.А това за по-ниските сутрешни температури не се отнася за морския бряг, където дори минималните температури ще са близки до 20 градуса.
Като към слънчевото време през празничните дни добавим и обявените от 1 септември по - ниски цени за почивка на Черноморието ни - място за колебание няма. В последния почивен ден обаче, точно на празника 6 септември, времето се разваля- ще бъде облачно и на отделни места ще превали.
Дори и да вали , важното е настроението да е прекрасно. С такива хубави деца около нас - винаги ще ни е весело.
СЪБИТИЯТА НА 2025: #НЕ ДИШАЙ СМЪРТ: Опасната мода на вейповете - когато експериментът убива
СЪБИТИЯТА НА 2025: Трагедии, които можеха да бъдат предотвратени: Живот на ръба на безхаберието
СЪБИТИЯТА НА 2025: България стана пълноправен член на шенгенското пространство
СЪБИТИЯТА НА 2025: Трагедии, които можеха да бъдат предотвратени: Живот на ръба на безхаберието
Българският патриарх Даниил и Вселенският патриарх Вартоломей отслужиха Света литургия в Истанбул