Клиент на заведение в Харманли е сигнализирал Министерството на туризма, че е получил сметка на стойност 5 лева за престой без консумация. Той показал касова бележка, че "услугата" е въведена като "нищо - 1 час". Министър Ангелкова е сезирала КЗП и НАП за последваща инспекция на заведението и призовава хората да сигнализират за подобни практики, защото иначе се вреди на имиджа на българския туризъм.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си