„Пътна полиция“ временно създаде изкуствена тапа в района от 34 до 24 км на магистралата. Мярката бе с цел избягване на пътни инциденти в участъка поради падналата изключително гъста мъгла - под 20 метра. Това съобщават от МВР.
Екипи на „Пътна полиция“ насочваха трафика в една лента в участък с добра видимост. Към 12 часа необходимостта от временната мярка в участъка отпадна. Униформените продължават да са на място и при необходимост ще подпомагат движението.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)