Затруднено е преминаването на "Орлов мост" заради наводнение след поройния дъжд, който се изля следобед в София. Хората буквално газят във водата, за да стигнат до спирката на рейсовете в посока булевард "България".
Работник от строежа на метрото, чакащ на спирката, се опита да помогне като започна да чисти листата от шахтите, за да ги отпуши.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг