Маскиран мъж е влязъл в банков клон на столичния бул. „Цар Борис III" и е заплашил с оръжие служител на офиса. Нападателят е отнел наличната в касетата сума пари в различна валута.
По непотвърдена информация става въпрос за почти 11 000 лева. Сигналът в полицията е подаден малко преди 10.30.
Няма пострадали служители и клиенти. От банката заявиха за БНТ, че оказват пълно съдействие на разследващите органи.
Извършителят се издирва от полицията.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите