Въвежда се промяна в организацията на движение във връзка с велошествие, съобщават от Столичната община.
Велошествието ще бъде от 11.00 ч. днес с маршрут от пл. "Св. Александър Невски" по ул. "15-ти ноември", наляво по бул. "Цар Освободител", надясно по бул. "Евлоги и Христо Георгиеви", бул. "България", бул. "Пенчо Славейков", бул. "Витоша" до Южния парк.
Служители на Столичната дирекция на вътрешните работи, съвместно с линейния контрол на Центъра за градска мобилност, ще спират и възстановяват поетапно движението на пътните превозни средства и колите на градския транспорт в зависимост от преминаването на велосипедистите.
МЗ започва проверка на процедурата за проектиране на Националната детска болница
Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения родовата ни памет
Три белошипи ветрушки от Софийския зоопарк ще бъдат пуснати на свобода в българската природа
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"