Сигнал за тежък пътен инцидент е подаден малко след 14 часа днес. По първоначални данни в района на Драгичево, при бензиностанцията, са се ударили два леки автомобила. 19 - годишно момиче е загинало, а друга жена е транспортирана в болнично заведение, съобщиха от пресцентъра на МВР. На място се извърша оглед. Движението се регулира от пътни полицаи. От Пътна полиция препоръчват на водачите, пътуващи към София, да използват АМ "Люлин".
Бившият директор на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Иван Шишков за "Хемус": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?