Сигнал за тежък пътен инцидент е подаден малко след 14 часа днес. По първоначални данни в района на Драгичево, при бензиностанцията, са се ударили два леки автомобила. 19 - годишно момиче е загинало, а друга жена е транспортирана в болнично заведение, съобщиха от пресцентъра на МВР. На място се извърша оглед. Движението се регулира от пътни полицаи. От Пътна полиция препоръчват на водачите, пътуващи към София, да използват АМ "Люлин".
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?