Задълбочава се проблемът с третокласника от 19-о училище в София, който тормози своите съученици. Причината е, че и двете страни не приемат решението, което им дават от регионалния център за приобщаващо образование, а именно: агресивният ученик да се обучава в комбинирана форма на обучение.
Родителите са категорични, че не искат децата им да бъдат в един клас с проблемното момче. В четвъртък пък ръководството на учебното заведение ще излезе на протест с искане отговорните институции да дадат адекватно решение на проблема. Досегашният вариант не защитава интересите на останалите 25 деца, които близо месец не са влизали в клас.
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро