Усложнени отношения с Русия биха ни се отразили трудно. Сега имаме златен шанс заради Българското европредседателство, министър-председателят Борисов има шанса да направи мост между Москва и Брюксел, по примера на този с Турция. Такъв ход е логичен. Това коментира в "Денят започва" председателят на ПГ на "Обединените патриоти" Волен Сидеров.
Премиерът води балансирана политика, ето защо можем да направим домакинство на среща ЕС-Русия, това е очаквано и от европейските лидери, заяви лидерът на "Атака".
Според Сидеров позицията на правителството се дължи и на присъствието на Обединените патриоти, който дава "правилната посока".
С вероятности не се работи, липсват достатъчно доказателства. Малко непрофесионална беше направена цялата тази история със Скрипал, коментира Волен Сидеров.
На бюджетната комисия в НС: Новият начин за определяне на трудовия стаж почасово ще влезе в сила от Нова година
МВнР получи нота от посолството на Иран заради възможното разполагане на самолети на САЩ на летище Безмер
Спорове около държавния бюджет за 2026 г. преди второто четене в пленарна зала
Иран предупреди България заради разполагането на американски самолети на наша територия
Комисията по отбрана одобри разполагането на 8 американски самолета и на 250 военни на летище Безмер