Студът в Банско днес не уплаши туристите и много от тях отидоха на пистите в курорта, за да карат ски. Според хотелиери обаче заради ниските температури у нас има много чужденци, които са анулирали резервациите си за почивните дни. В Банско днес на...
Студът в Банско днес не уплаши туристите и много от тях отидоха на пистите в курорта, за да карат ски. Според хотелиери обаче заради ниските температури у нас има много чужденци, които са анулирали резервациите си за почивните дни. В Банско днес на пистите температурата беше около -15 градуса.
Изправени пред бруталния студ и смразяващия вятър, в Банско някои от туристите решиха днес да не слагат ските, а да заложат на топлите дрехи и бързите разходки из центъра на града.
Мразовития ден обаче не остави пистите празни. Стотици сложиха ските напук на студеното време. Хотелиерът Янка Рахова каза, че студеното време е отказало някои от туристите, планирали да дойдат в Банско.
Пистите в Банско са в отлично състояние, сняг има достатъчно. Тази година традиционно най-много са туристите от балканските държави.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец