Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов също разговаря с председателя на Европейския съвет Доналд Туск. Борисов отбеляза добрата оценка, дадена от Туск на страната ни за охраната на границата. Лидерът на ГЕРБ посочи, че в Евросъюза са заинтересовани от решаване на мигрантската криза и са готови да ни помогнат при необходимост.
Бойко Борисов - председател на ГЕРБ: От тази визита само можем да се поздравим като българи, че Европа вижда, че нашата е най-добре охраняваната граница и това е заслуга както на нашето правителство, така и на всички останали. Така че те са наши приятели, партньори, те не са ни началници, ние не сме послушковци, както ни наричаха.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)