На 28 ноември ще бъде пуснато движението по новоизградения участък от улица "Обиколна" в жк "Дружба". Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова, която провери довършителните работи.
Строителството на участъка от 1.1 км от улица "Обиколна" започна на 7 юли тази година. Стойността на проекта е 2,5 милиона лева и включва изграждането на нови пътни платна, осветление, тротоари, велоалея и повдигнати пешеходни пътеки. Улица "Обиколна" ще свързва "Дружба 2" с "Дружба 1" и изграждането ѝ е чакано близо 20 години.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра